KONST / Litografier / Färglitografier 8516234
nr 851 6234
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografier, 2 st, Harry Wichmann (1916-1993), 30/ 360 + 107/150, signerade, motivets mått: 25x53
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 20:02:32
2/10 11:20:53
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann